Chcete potěšit svůj protějšek? Zpestřete mu intimní život

Intimní život je v manželství i partnerském vztahu velmi důležitý. Ačkoliv se o tom tolik nemluví, ovlivňuje celý vztah. Pokud toužíte po spokojeném vztahu, postarejte se především o to, aby se váš protějšek v posteli nenudil. Nuda nebo stereotyp, to jsou nebezpeční zabijáci vztahů, protože partner má pak tendenci hledat zpestření někde jinde. Zpestření intimního života nemusí být složité a týká se nejen žen, ale i mužů.

Smyslná masáž

Masírovali jste někdy partnera? Není to tak složité a na internetu najdete mnoho návodů a videí, jak na to. Smyslná masáž dokáže uvolnit tělo. Masírovat se však nedá na sucho, proto si pořiďte masážní olej. Postupujte po celém těle kousek po kousku, masáž je tou nejlepší předehrou. Pomůže vyhnat stres z hlavy a uvolnit celé tělo. Jak budete masírovat, postupně se přibližujte k intimním partiím a smyslná masáž se rázem může změnit ve smyslné milování.

Kvalitní erekce

Tip pro muže, kdy jste manželku překvapili skutečně pevnou erekcí? Skvělou pomůckou pro navození pevné erekce je vakuová pumpa. Vakuové pumpy vytvoří podtlak, který umožní erekčním tělískům v penisu, aby se rozpínala a více naplnila krví. Dosáhněte maximální erekce, následně použijte erekční kroužek pro zaškrcení penisu a dopřejte partnerce intenzivní milování. Pravidelné používání zlepší váš krevní oběh v intimní oblasti, zvětší objem penisu a pomůže vám předejít riziku erektilní dysfunkce.

Erotické prádlo

Každý o něm ví, ale ne každý ho používá. Dámy, kdy jste naposledy překvapily partnera v erotickém prádle? Nahou vás váš partner velmi dobře zná, předveďte se mu proto pravidelně v oblečení, které na vás ještě neviděl. Je mnoho možností, které můžete vyzkoušet. Zajímavé je i jedlé spodní prádlo, které je skvělou předehrou pro vás i pro něho. Nebojte se partnera zeptat, co se mu líbí, nejlépe během intimních hrátek, a následně vyslyšte jeho přání, zajisté to ocení.

Shlédněte také