Jak katalogy mohou zvýšit prodej vašich produktů

Každé podnikání – malé nebo velké, má pouze jeden stanovený cíl, kterým je zvýšení a růst zisku. Každý podnik má širokou škálu produktů, které chce předvést potenciálním zákazníkům. Mít katalog, který zobrazuje všechny produkty, které vaše firma nabízí, je efektoví marketingový tah vedoucí ke zvýšení prodeje. Ve skutečnosti mají katalogy schopnost přilákat zákazníky, kteří o vaší značce vůbec nevědí. Kromě nákladově efektivních marketingových nástrojů jsou produktové katalogy také skvělým způsobem, jak budovat povědomí o značce a rozšiřovat zákaznickou základnu pro vaše podnikání. Stručně řečeno, více potenciálních zákazníků se automaticky rovná větším prodejům. Katalog produktů umožňuje zákazníkům nahlédnout do různých produktů a služeb, které nabízíte. Levný tisk katalogů je efektivní způsob reklamy.

Formát katalogu

Rozhodněte se o tom, zda chcete mít váš katalog produktů na šířku nebo výšku. Většina katalogů je vyrobena ve velikost A4, ale ani formát A5 není výjimečný.

Výběr správné velikosti pro váš katalog závisí na druhu produktů, ve kterých se vaše firma zabývá. Menší rozměr katalogu je vhodný pro drobné produkty, například šperky. Velké produkty, například domácí spotřebiče nebo automobily, se lépe vyjímají ve větším formátu.

Online tisk je skvělý způsob, jak mít katalog rychle a podle svých představ.

Správné popisy produktů

Každý produkt ve vašem tištěném katalogu bude vyžadovat správný a výstižný popis. To je nutné pro každý produkt v každé kategorii vašeho katalogu. Při psaní popisu produktů se ujistěte, že vysvětluje výhody nákupu produktu potenciálnímu zákazníkovi. Popis by měl zahrnovat návrh hodnoty i vlastnosti produktu. Je zajímavé, že kvalita popisu produktu hraje hlavní roli při generování prodeje. Než začnete psát popisy, připravte si všechny klíčové specifikace vašich produktů.

Kam pro kvalitní tisk katalogu

ABC tiskárna s.r.o. je online tiskárna, která patří mezi nejvyhledávanější díky své profesionalitě a kvalitě dodávaných produktů. Kromě katalogů, plakátů, vizitek, pohlednic můžete mít, jejich prostřednictvím, je jejich specializaví také výroba pivních tácků či potisk lepících pásek.

Shlédněte také