Nevíte, kde vytisknout administrativní pomůcky? Máme pro vás tip!

Jakákoliv obchodní firma potřebuje pro svou činnost administrativní pomůcky. Zejména prezentační desky, vizitky a brožury jsou potřeba v obrovském množství, neboť je jejich spotřeba enormní. Proto přichází na mysl otázka, kde se dají tyto kancelářské potřeby sehnat. Naštěstí existuje specializovaná tiskařská společnost, která dokáže potisknout prakticky všechny druhy papíru.

Potřebujete prezentační desky?

Prezentační desky jsou nedílnou součástí propagace každé firmy. Jsou totiž elegantním a zároveň velmi praktickým řešením, neboť mohou sloužit jako pořadače, desky na dokumenty nebo reklamní desky. Jejich tisk je realizován na křídový papír s gramáží 350 g s možností zušlechtění přední strany lesklou či matnou laminací. K dispozici je jak jednostranný, tak i oboustranný tisk ofsetovou nebo barevnou technologií. Tisk firemních desek tak bude doslova hračkou.

Spousta vizitek je základem propagace

Tisk kvalitních vizitek je naprosto zásadní, protože právě tímto malým kusem papíru se budete prezentovat před širokou veřejností. Nejdůležitějším faktorem mimo kvality je pochopitelně cena. Vizitek totiž chcete mít co nejvíce, abyste je mohli rozdávat jak na firemních setkáních, tak i na pobočkách vaší společnosti. Vizitka by navíc měla disponovat okouzlujícím designem a musí být vytištěna na vysoce kvalitním papíře. Tyto náročné požadavky dokáže splnit pouze prvotřídní tiskařská společnost.

Proč používat brožury?

Zapomenout ovšem nesmíme ani brožury tisk. Ty jsou totiž hlavním nositelem portfolia vaší společnosti. Často jsou totiž využívány jako katalog služeb nebo výrobků, a proto by měly být vytištěny na kvalitním papíře. Hlavními výhodami brožur je šitá vazba V1, která zajišťuje snadné otevírání a zároveň ji podrží otevřenou na žádané stránce.

Jestliže právě přemýšlíte o tom, že si necháte vytisknout prezentační desky, vizitky nebo brožury, pak se nebojte oslovit kvalitní tiskařskou společnost. Vložené náklady se vám určitě několikrát vrátí.

Shlédněte také