Nízká erekce vám ničí intimní život?

Intimní rozkoš hraje v životě každého člověka důležitou roli. Pravidelný sexuální styk je zdravý nejen po fyzické stránce, ale i po té psychické. Velmi častým problémem mužů je nedostatečná erekce, která se obvykle objeví spolu s přibývajícím věkem. Když se objeví jen občas, obvykle to není důvod k panice, ostatně na erekci má vliv velké množství faktorů, od stresu až po únavu, dostatek spánku a psychickou pohodu.

Pokud se nedostatečná erekce objevuje opakovaně, znamená to problém, který je potřeba řešit. Společně s nízkou erekcí se často objevuje i nízká výdrž a když klesá váš výkon, zajisté to není něco, co byste uvítali. Jestliže máte stálou partnerku, dlouhodobý intimní problém by mohl vést i k ukončení vztahu.

Jak erekci podpořit?

Na erekci má vliv mnoho faktorů a velký vliv má zejména životní styl. Mnoho statistik ukazuje, že obézní muži mají podstatně větší riziko erektilní dysfunkce. Ucpané cévy mnohem hůře pumpují krev k pohlavním orgánům. Vyplatí se proto změnit stravovací návyky a také pravidelně sportovat. Zdravý životní styl je základním předpokladem zdravého intimního života.

Tablety na erekci

Když se objeví erektilní dysfunkce, mnoho lidí pomyslí na Viagru nebo jiné léky, které zajistí rychlou a pevnou erekci. Pro získání takového léku je potřeba návštěva urologa, vyšetření od urologa nikdy není ke škodě, alespoň zjistíte, jestli není erektilní dysfunkce způsobena nějakým zdravotním problémem. Mnoho mužů se však snaží obejít urologa a získat prášky na erekci i bez jeho návštěvy. Na trhu je známý lék Kamagra, který u nás sice není oficiálně povolen, ale naštěstí je možné ho pořídit v eshopech, které jeho prodej zprostředkovávají. Kamagra vznikla krátce po Viagře, jen od jiného výrobce, kterým je Ajanta Pharma. Jde o generikum Viagry, obsahuje tedy stejnou léčivou látku a postará se o pevnou erekci i delší výdrž.

Shlédněte také