Problémy s erekcí – častý problém, který má řešení!

Možná se už někdy stalo, že i když jste se snažili uspokojit svou partnerku, nedařilo se dojít k vrcholu, tedy nedošlo k erekci. Ta je pro pohlavní styk důležitá, a pokud jí muž nemůže dosáhnout, jedná se o problém. A problémy je nutné řešit, to je víc jak jasné. Stane-li se to jednou nebo párkrát za život, většinou to přikládáte stresu, únavě, problémům, které musíte řešit, takže to na nějaké extra výkony v posteli není. Jenže když se situace opakuje stále častěji, pak už jde o problém, nad kterým je potřeba se zamyslet a začít ho řešit.

Co si představit pod pojmem erektilní dysfunkce?

Erektilní dysfunkce je častý problém, který si mnoho mužů neumí nebo třeba nechce připustit. Plně si neužijete pohlavní styk a to není pro mužské sebevědomí to nejlepší. Lidově se jí může říkat impotence, což také není úplně přesný výraz. Příčin této dysfunkce je opravdu velká spousta, od těch banálních a snadno odstranitelných, až po ty, které je nutné řešit u lékaře a s pomoci medikamentů a podobně. Častou příčinou této dysfunkce bývá alkohol, nikotin, stres, nervozita, léky, špatná životospráva, což jsou příčiny, které můžete snadno odstranit, případně na nich pracovat.

Problém neignorujte

Objevují se u vás časté problémy s erekcí? Změnili jste životosprávu, méně se stresujete, vyhýbáte se alkoholu, ale problémy s erekcí přetrvávají? Pak může být problém zdravotního rázu a je tedy nutná návštěva lékaře. Nejde o nic ponižujícího nebo snad trapného, naopak jde o dobrý krok, který vám pomůže s nějakým zdravotním problémem, který máte. Lékař vás vyšetří, zjistí možnou příčinu vašeho problému a začne vás léčit. Díky tomu se problémy s erekcí mohou dosti zlepšit nebo úplně odstranit. Problém je od toho, aby se řešil, proto čím dřív začnete jednat, tím dřív s problémem zatočíte!

Shlédněte také