Yoni vajíčko zlepšuje ženám nejen sexuální život

Říká se, že malý kousek nefritu, může ženě přinést lepší orgasmy nebo lepší kontrolu močového měchýře.

Yoni vajíčko, také známé jako nefritové vejce nebo vajíčka lásky, jsou malé kameny ve tvaru vajíčka vložené do „yoni“ nebo-li pochvy. Podle legendy byla vejce yoni používána ve starověké Číně císařovnami a konkubínami, aby pronikly do jejich sexuální síly a udržovaly jejich zdraví. Dnes oddaní uživatelé také uvádějí řadu dalších výhod, jako jsou méně bolestivá menstruační období, zvýšená vlhkost během sexu a těsnější vaginální stěny.

Yoni vajíčko není novinkou, je to velmi stará metoda

V posledních letech se stala yoni vajíčka populární především díky hollywoodským hvězdám, které je začaly propagovat, ale je to starodávná praxe, něco jako jóga. Je tu už tisíce let, ale v západním světě se stala populárními až v posledních desetiletích. Praxe yoni vajíček je propojená s tai chi a qi gongu, pracuje také s energií. To je naše prvotní tvůrčí energie. Yoni vajíčko se nepoužívá prvotně jen k sexu; můžeme ho použít k uzdravení, můžeme ho směrovat do kreativity, můžeme ho směrovat do naší štědrosti.

Zdravotní výhody Yoni vajíčka

Yoni praktiky mají tolik výhod – posílení pánevního dna, udržení zdravých reprodukčních orgánů a zvýšení sexuality a vnímavosti. Yoni vajíčko může pomoci vyrovnat hormony a zabránit úbytku nervů, močového měchýře a dělohy. Probudí vaši ženskou sílu, vytvoří čchi a nakonec zvýší potěšení ve všech oblastech vašeho života.

Jak yoni vajíčko použít?

Nejprve je třeba nefritové vejce důkladně očistit a vyčistit. Toho lze dosáhnout tak, že ho několik minut vaříte v čisté vodě. Poté, co yoni vajíčko osušíte, spalte kolem vajíčka šalvěj a uvidíte, jak je očištěno. Představte si, že do vajíčka směřuje zlaté nebo bílé světlo. Vajíčko občas položte pod světlo úplňku.

Vytvořte klidný prostor, zapalte svíčku a položte vajíčko před sebe na krásný šátek nebo textil. Představte si, jak všechny vaše záměry proudí do vajíčka, než ho začnete používat. Lehněte si na zem a položte si na břicho a poté na srdce nefritového vejce. Vytvořte si vztah s magií tohoto kamene, až poté vložte vajíčko do své „yoni“.

Vše, co souvisí s přírodou má pozitivní vliv na lidské tělo. Yoni vajíčka, minerální a dřevěné náramky, lapače snů nebo vonné tyčinky jsou jen některými artefakty, které mají účinky na mysl i tělo.

Shlédněte také