Seznámit se můžete i přes internet

Současná internetová doba přímo láká nezadané hledat partnery pomocí internetové seznamky. Co dělat pro to, abychom uspěli?

Pravda je vždy důležitá

Pokud se registrujete na jakýkoli portál, který podporuje seznamování na internetu, vždy uvádějte pouze pravdivé údaje. Vyhnete se tak případným trapasům. Stejné to je i s fotografiemi. Grafické programy jsou sice skvělé, ale potenciální partnery zajímá vaše skutečná fotografie.

Dejte pozor na chvástání, tím asi nikoho mnoho neoslníte. Raději buďte skromnější.

V případě dotazníku nedoplňujte příliš mnoho informací. Sdělte pouze podstatné věci. Příliš mnoho zájmů může někoho odradit nebo také nemusí působit věrohodně. Do profilu můžete přidat nějaké fotografie, které vám mohou pomoci vytvořit jakýsi fotopříběh o vás.

Originalita se cení

Lehko se to řekne, hůře však provádí. Zkuste se vyhýbat obvyklým frázím a vymyslete něco originálního, může to být nejen text, ale i fotografie nebo třeba fotokoláž, která o vás vypoví mnohem víc, než slova. Dejte si však pozor na to, aby fotografie neobsahovaly pouze záběry na vás.

Jak na odpovědi

Nepoužívejte pro všechny odpovědi stejný text a také neodpovídejte všem, ale pouze těm, kdo vás zaujme. Než však odpovíte, pečlivě si prohlédněte profily a odpověď formulujte tak, aby bylo vidět, že je psaná pouze pro tu konkrétní osobu a nikoho jiného. Reagujte na to, co o sobě dotyčná osoba prozradila a komentujte informace, které vás zaujaly.

Shlédněte také