Chystáte se na dovolenou do Itálie? Objednejte si pro svůj pobyt pronájem domu

Léto je časem odpočinku a dovolených. Každý hledá pro svůj dovolenkový pobyt místo, které ho nadchne. Může to být třeba dovolená v Itálii.

Itálie – země zajímavých míst i chutné kuchyně

Tento jihoevropský stát láká návštěvníky na krásné pláže, čisté moře, řadu zajímavých míst a vynikající kuchyni. Za návštěvu rozhodně stojí Řím nebo Benátky, ale Itálie nabízí i další zajímavá místa. Zajistěte si pronájem domu v Itálii a vydejte se tuto zemi prozkoumat. Zajímavým regionem je Toskánsko. Je proslulé slavnými historickými městy, nádhernou krajinou a skvělým vínem, které se v této oblasti vyrábí. Mezi oblíbené turistické cíle patří místní lázeňské oblasti, nekonečné pláže, světoznámé památky ve městech Florencie, Pisa nebo Siena, region Chianti s lahodným vínem nebo Apuánské Alpy. Ubytování v Toskánsku nabízí portál cz.italicarentals.com.

  • Co ochutnat v Itálii?

Kromě lahodného vína je italská kuchyně proslavená různými druhy masa, velkým množstvím zeleniny, olivovým olejem a těstovinami. Na své si přijdou i milovníci sladkého, není nad italské zmrzliny, moučníky a dezerty.

Těstoviny se proslavily svojí kvalitou a rozmanitostí. V Itálii můžeme ochutnat na 400 různých druhů. U nás jsou známé především spaghetti, tortellini nebo ravioli. Pro jejich výrobu se používá semolinová mouky. Pochutnat si však můžeme i na těstovinách vaječných.

Proč si pronajmout dům v Itálii?

Pro klidný a pohodový pobyt je ideální volbou pronájem domu. Vybírat si můžeme domy v různých podobách, různě vybavené, v různých cenových kategoriích. V pronajatém domě budeme mít klid a soukromí. Výhodou je i dostatek prostoru. Pronájem domu je vhodný nejen pro páry, ale i pro rodiny s dětmi. Portál cz.italicarentals.com nabízí prázdninové domky a vilky v Toskánsku a dalších oblastech Itálie.

Shlédněte také