Jak rychle podpořit erekci? Tipy pro sexuálně aktivní muže

Pro muže kolem 30 let, kteří potřebují rychlou podporu erekce před sexem, existují tyto užitečné rady. Zapojte je ihned, ať vám pomohou co nejrychleji.

Rychlé prokrvení organismu

Krátká fyzická aktivita jako rychlá chůze, běh nebo plavání podpoří krevní oběh a s ním i pevnost erekce. Zasportujte si krátce před očekávaným sexem.

Zdravá strava po celý den

V jídelníčku mějte potraviny obsahující dostatek vitamínů a minerálů. Největší podíl obsahují potraviny rostlinného původu, ale nevyhýbejte se ani dietním druhům masa. Podpoříte svůj krevní oběh a s ním i pevnost a spolehlivost erekce.

Seznam jednoduchých metod pro podporu erekce zveřejnila stránka Proerecta.cz.

Před sexem se napijte vody

Buďte vždy dostatečně hydratován, protože nedostatek vody zahušťuje krev, kvůli čemu problematicky proudí do penisu.

Alkohol a nikotin vyřaďte

Před sexem ale také mimo něj přestaňte pít alkohol a kouřit. Obojí negativně ovlivňuje zdraví srdce a průchodnost cévního systému.

Před výkonem se uklidněte

Naučte se jednoduché relaxační techniky jako hluboké dýchání, krátká meditace a jednoduchá jóga, abyste snížil úroveň stresu.

Prokrvení penisu podpořte doplňkem stravy

Volně dostupné rostlinné doplňky stravy uvolňují cévy a umožňují krvi lépe protékat penisem.

Seznam nejprodávanějších prášků na erekci pravidelně vyhlašuje redakce Erekce.cz.

Vzrušte se při předehře

Pevná erekce je závislá od míry vašeho vzrušení. Pokud se nyní vzrušujete špatně, zapojte nebo obohaťte erotickou předehru o nové prvky. Oceníte je vy sám i vaše partnerka.

Opakované selhání erekce řešte s lékařem

Pokud se problémy s erekcí opakují, objednejte se na vyšetření u sexuologa nebo aspoň u praktického lékaře. Posoudí vaši konkrétní příčinu a navrhne rychlé řešení.

Nezapomeňte, že občasné problémy s erekcí mohou být způsobeny různými faktory, často kombinací fyzických a duševních. Pokud problém s erekcí přetrvává, je vždy nezbytné vyšetření. Určitě se mu nebraňte.

Zdroj obrázku: https://pixabay.com/photos/motorcycle-biker-road-traffic-bmw-8366394/

Shlédněte také