5 pádných důvodů, proč by ani u vás doma neměl chybět vibrátor

Sex není tabu. Mluvíme o něm bez zábran a užíváme si ho plnými doušky. Ostatně proč ne, milování pro radost není cizí ani zvířatům. Některé druhy dokonce zažívají mnohem intenzivnější orgasmy – například takové prase se údajně oddává slasti i 30 minut. Šimpanzi se zase beze studu věnují celý den masturbaci.

Nechme však zvířata zvířaty a zaměřme se na vás – jak jste na tom se sebeuspokojováním? Máte v pohotovosti vibrátor, nebo se pořízení nejoblíbenější sexuální pomůcky záměrně vyhýbáte? Prozradíme vám několik důvodů, proč vám „robertek“ změní život.

1. Poznáte, co se vám líbí

Vibrátor je perfektní pomůckou pro sebepoznávání. Umožní vám zkoušet nevšední techniky, které vás dostanou do varu. Nehrozí, že by předčasně ejakuloval a „vyměkl“, takže si můžete dát na čas. Náruživější dámy by měly vyzkoušet, co dokáže přirážecí vibrátor.

2. Zpestříte si sexuální život

Bez ohledu na to, jestli se vám postelové hrátky s partnerem líbí, nebo nudí, vnese vibrátor do vašeho sexuálního života pořádnou vzpruhu. Neváhejte vyzkoušet párový vibrátor, který současně stimuluje ženu i muže.

3. Můžete si „to“ udělat kdykoliv

Váš partner může být po náročném dni unavený a nezmůže se ani na… však to znáte. Když máte po ruce vibrátor, přivodíte si orgasmus i bez jeho pomoci. A možná ho pohled na vás natolik rozpálí, že si nakonec střihnete jedno „číslo“.

4. Zbavíte se stresu

Není tajemstvím, že sex pomáhá zvládat stres. To samé platí o použití vibrátoru. Hrátky s ním vás dokonale uvolní a přivodí vám dobrou náladu. Vysvětlení je prosté – tělo během stimulace produkuje hormony jako dopamin, serotonin a oxytocin.

5. Konečně zažijete orgasmus

Vibrátor je často jedinou možností, jak dosáhnout vyvrcholení. Pokud se vám to nedaří při klasickém sexu, s vhodně zvolenou pomůckou se vaše šance na nalezení pověstného zakopaného pokladu, mnohonásobně zvýší.

Shlédněte také