Společný orgasmus je jen málo pravděpodobný

Mnoho párů, především těch romanticky založených sní o společném vyvrcholení, které potvrdí jejich nehynoucí lásku. Představa je to sice krásná, ovšem podle většiny sexuologů, je jen velmi malá šance, že se vám to povede. Společný orgasmus se povede vzácně párům, které spolu žijí delší dobu a jsou sehraní a dokonale znají svá těla.

I bez společného orgasmu to v sexu klape

Díky romantickým filmům mají lidé zažitou představu, že společného orgasmu je snadné dosáhnout. Většina žen dosahuje orgasmu i bez pohlavního styku dráždění vnějších partií, především klitorisu. Některé dosáhnou orgasmu drážděním bodu G (který žena nacvičí, stahováním poševních svalů ve chvíli, kdy má penis v sobě), ať tak nebo tak, sladit ženin orgasmus s tím mužským, je běh na dlouhou trať a o tom společně strávené chvíle nejsou.

 

V sexu nemají být časové limity, proto si svůj orgasmus vychutnávejte vždy naplno bez dosažení nějakých limitů. Jde především o prožitek ze společnosti toho druhého.

O orgasmu nerozhoduje místo ani čas, pouze vaše sexuální vzrušení.

Navzdory tomu, pokud po společném orgasmu přece jen tužíte, vám nic nebrání na něj trénovat. Však ty „tréninky“ jsou právě to nejlepší.

Shlédněte také