Co říkáte intimním šperkům?

Lidé své tělo zkrášlovali již v dobách pravěkých. Ve středověku byl šperk znakem bohatých. V současné době klasické šperky nosí nejen ženy, ale i muži. A že jich je na výběr. A co šperky na intimních partiích? Někdo je může považovat za výstřednost, další je bere jakou samozřejmou součást své osobnosti.

Jaký šperk si vybrat?

V nabídce specializovaných obchodů a e-shopů naleznete celou řadu zajímavých kousků. Nejčastější skupinu tvoří šperky zkrášlovací, mezi něž patří například nasazovací kytičky na bradavky či kalhotky s řetízky nebo přímo řetízkové kalhoty. Řetízkem si můžete ozdobit také břicho, boky či pas a upozorníte tak partnera na své ladné křivky.

Pokud chcete použít odvážnější kousek, vyzkoušejte svorky na bradavky, které bývají velmi často propojeny řetízkem.

Tento druh šperků se většinou nosí jen krátkodobě, před sexuálními hrátkami. Je však dobré dbát na výběr materiálu, neboť se šperky nasazují na intimní partie.

Někteří však dávají přednost šperkům stálejším. Do této kategorie patří intimní piercing.

Pro sexuální hrátky jsou určené i různé ozdobné obojky v podobě náhrdelníků, které jsou velmi elegantním doplňkem každé ženy. Mohou být krajkové, kožené nebo třeba štrasové. Záleží na vkusu každé ženy.

Shlédněte také