Co je párový nácvik?

Ve vašem sexuálním životě to již nefunguje, jak má a vy s nostalgií vzpomínáte, jak jste bývali sexuálně výkonní a ráno se „budili dva“? Problémy se ztopořením penisu často plynou s psychických potíží a nezájmu a právě pro takové případy je ideální párový nácvik. Ten se ostatně používá i při fyzických problémech s erekcí.

Jak párový nácvik probíhá?

Partneři se o sex snaží, i když se nedaří ho dovést, až do konce, potažmo vyvrcholení. Každá snaha se počítá. Selhání se jim začne po čase vyhýbat. Opakované pokusy o spojení pohlavních orgánů po čase přinesou zlepšení.

Pro muže je důležité, aby byl uspokojený jiným způsobem, než pohlavním stykem, pokud ho není schopen. Společné úsilí brzy přinese možnost vyvrcholení běžným pohlavním stykem. Je zvykem, že každý postup a zlepšení a i zhoršení pár konzultuje se svým lékařem, což může být pro mnoho lidí, v tomto případě především mužů, nepříjemné. Tato terapie však bývá velmi úspěšná, což je pro mnoho párů inspirací k zahození studu a svůj „sex“ opět natrénovat. A co vy víte, třeba objevíte skryté touhy a po terapii bude váš sexuální život ještě lepší, než býval.

Shlédněte také