Uvažujete o změně kariéry? Polsko nabízí mnoho pracovních příležitostí vhodných i pro Čechy

Kolik toho o sobě víte? Pokud plánujete žít vysoce uspokojivý pracovní život a mít radost ze své práce, měli byste si vybrat kariéru, která vám nejlépe vyhovuje. Bohužel je spousta lidí, kteří si nakonec zvolí špatnou kariéru a z dlouhodobého hlediska jsou frustrovaní. Být ve špatném oboru práce nebo na špatném místě neničí jen váš profesní život, ale škodí i vašemu osobnímu životu. Soustředit svou kariéru do Polska může být skvělým rozhodnutím. Požadavky polských zaměstnavatelů nejsou tak náročné, navzdory tomu nabízí mnoho benefitů, včetně ubytování.

Jaké jsou vaše silné stránky?

Každý z nás má nějaké silné a nějaké slabé stránky. Jde o to, abyste zjistili, v čem jste opravdu dobří. Jste dobrý ve vyprávění příběhů? Máte skvělé organizační schopnosti? Učíte rádi studenty? Musí existovat něco, co vás baví a v čem jste dobří. Musíte zjistit, jaké jsou tyto dovednosti a silné stránky. Pak bude hledání praca – práce – o mnoho snadnější.

Vytvořte seznam dovedností, které máte, a poté z tohoto seznamu vyberte ty nejsilnější. Ohledně vnější perspektivy se poraďte se svými přáteli nebo rodinou. Pokud budete hrát podle svých předností, užijete si skvělý profesionální život, například v Polsku.

Objevte svůj typ osobnosti

Možná jste slyšeli o Myers-Briggs. Je to introspektivní dotazník, který vám pomůže zjistit, jaký typ osobnosti máte. Různí lidé mají různé typy osobností; někdo může být introvert a někdo jiný může být extrovert. Když budete znát svůj typ osobnosti, budete schopni zjistit, jaký typ pracovního prostředí vám bude nejlépe vyhovovat.

Praca Kraków je vhodná pro všechny typy osobností. Hitpraca.pl umožňuje polské aktuální nabídky zasílat na váš e-mail. Nezapomeňte svůj životopis přeložit do polštiny nebo angličtiny. Poláci patří mezi nejvíce bilingvní národy v Evropě.

Shlédněte také