Největší katalog ubytování v Chorvatsku

Členité pobřeží Jadranu, krásné ostrovy a příroda v národních parcích, to jsou hlavní turistické taháky Chorvatska. Jak Češi, tak turisté z ostatních evropských zemí si Chorvatsko oblíbili a mnozí se sem vracejí každý rok. Zejména Čechům je Chorvatsko velmi blízké, a to nejen co do vzdálenosti, ale také podobnou kulturou a hlavně příbuzností jazyků. Proto není pro české turisty žádným problémem se zde domluvit. Této výhody můžete využít při zajišťování ubytování, pokud si na internetu otevřete největší a nejlepší český katalog soukromého ubytování v Chorvatsku pod názvem ubytovanivchorvatsku.cz.

Proč je tento katalog výhodný?

Nemusíte čekat na last minute chorvatsko, ani se spoléhat na cestovní kanceláře, kterým byste na zprostředkování ubytování navíc zaplatili provizi. Podmínky ubytování si totiž můžete domlouvat přímo s majitelem objektu, který si vyberete. S předem zajištěným ubytováním se vám bude cestovat daleko klidněji a nebudete ztrácet čas hledáním vhodného ubytování až na místě.

Jak na to?

Jakmile se v rodině shodnete na termínu a konkrétním místu, ve kterém budete chtít svou příští rodinnou dovolenou strávit, otevřete katalog ubytování v Chorvatsku a do příslušné kolonky uvedete jednak vybrané místo, a jednak termín a počet osob, pro které budete chtít ubytování zajistit. Důležitým údajem je pak vaše e-mailová adresa, neboť na ni vám budou zasílat své nabídky majitelé penzionů či apartmánů. S výběrem vám může pomoci novinka, kterou je video prezentace. Příslušný objekt si zde můžete prohlédnout jak z vnějšího pohledu, tak i jeho vnitřní vybavení. Až si vyberete pro sebe to nejlepší ubytování, potvrdíte na emailu svůj zájem a majitel vás bude co možná nejdříve kontaktovat.

Co ještě v katalogu najdete?

Jeho hlavním účelem je rezervace ubytování. V katalogu si ovšem můžete přečíst také různé tématické články o Chorvatsku, najdete zde mapy celého území, chorvatských ostrovů nebo národních parků. Než se vydáte k moři, bude vás určitě zajímat, jaké bude v době vaší dovolené počasí v chorvatsku, ale například i ve vašem cílovém místě. Pokud pojedete autem, určitě oceníte aktuální zprávy o dopravní situaci na jednotlivých trasách do Chorvatska. Novinkou katalogu je diskusní fórum, kde si můžete přečíst recenze ostatních turistů a vyměňovat si své postřehy.

Shlédněte také